Ana SayfaButik Otel

KAPADOKYA'DA TARİHİ BUTİK OTEL...

KAPADOKYA'DA TARİHİ BUTİK OTEL...

Kapadokya Sanat ve Tarih Müzesi'nin bulunduğu tarihi kompleksin ayrı bir bölümü, hem butik otel hem de cafe/restoran hizmetleri sunuyor. Mimari özellikleri korunarak restore edilen butik otelin tarihi odalarının her biri özel olarak tasarlandı. Bütün odalarda duş, tuvalet, kalorifer bulunuyor. Terası, avlusu, benzersiz mimarisiyle gürültüden uzak kalmak, tarih, kültür ve sanatla içiçe zaman geçirmek isteyenler için ideal bir mekan.. Butik otelde, internet, ütü, laundry hizmetleri de veriliyor. İsteğe bağlı olarak yöresel müzik organizasyonları, balon turu, araba kiralama, çevre turları, atla doğa gezileri, sanat atölyeleri (ebru, çini, ahşap oymacılık, elyapımı bebek) gibi etkinlikler de düzenleniyor.

Otel, Ürgüp'e 6 km., Nevşehir havaalanına 30 km, Kayseri havaalanına ise, 60 km.mesafede. Müşteriler için havaalanı transferleri organize edilir.

Kapadokya Yılbaşı turları için Özel Fiyatlar!

Rezervasyon için: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

Diller / Languages

Turkish Arabic Chinese (Simplified) English French German Japanese Polish Russian Spanish

Hava Durumu

24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminleri için lütfen buraya tıklayınız.

T.C.M.B. Günlük Döviz Kuru

Türkiye'deki yabancı para birimlerinin günlük ve geçmie dönük kurlarını oğrenmek için Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası resmi sitesini ziyaret ediniz.