Ana SayfaRestoran/Müze Cafe

Kapadokya'da Kahvaltı

Kapadokya'da Yöresel Köy Kahvaltısı 

Kapadokya'da Mustafapaşa'nın (Sinasos) muhteşem panoramik manzarasına bakarak yöresel kahvaltınızı yapabilir, taklacı güvercinlerin gösterisine tanık olabilirsiniz. Ya da tarihi avluda sütunların gölgesinde ikindi çayınızı içerken, "Güneş Şehri" olarak bilinen Sinasos'ta günbatımına yakın saatlerde renklerin şaşırtıcı değişimini izleyebilirsiniz. 

Hiç muhacir mantısı ya da 170 yıllık odun tandırında pişmiş ekmek yediniz mi?  Orjinal duvar resimleriyle bezeli tarihi restoranda, öğle ve akşam yemeklerinizde ister Sinasos'a özgü yöresel ister geleneksel Türk Mutfağından yemekleri tadabilirsiniz. Zengin kahvaltı çeşitleri arasında kokulu kıraç domates, organik köy peyniri ve evyapımı reçeller de var.  

Özel organizasyonlar ve gruplar için teras ya da tarihi avluda kahvaltı, brunch, öğlen ve akşam yemekleri, yaş günü kutlamaları ve kokteyl düzenlenir.

Rezervasyon için: i Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

RESTORANDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

 

Diller / Languages

Turkish Arabic Chinese (Simplified) English French German Japanese Polish Russian Spanish

Hava Durumu

24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminleri için lütfen buraya tıklayınız.

T.C.M.B. Günlük Döviz Kuru

Türkiye'deki yabancı para birimlerinin günlük ve geçmie dönük kurlarını oğrenmek için Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası resmi sitesini ziyaret ediniz.